Переговори Зеленського і путіна будуть сигналом, що процес колаборації вже розпочався – Турчинов

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
turchynov

Лідер рф Владімір путін зацікавлений лише в капітуляції України, тому діалог Володимира Зеленського з ним може бути виключно на цю тему. Про це заявив екссекретар РНБО [2014-2019] Олександр Турчинов, передає prm.ua.

“Ми знову чуємо заяви про переговори з путіним, але останні дії путіна, зокрема й оприлюднення ним документів, пов’язаних з листуванням з нашими партнерами, з Францією, Німеччиною, що було пов’язано з ‘нормандським форматом’, Мінськими переговорами, свідчать про так званий дипломатичний демарш. путін демонструє, що він не готовий на дипломатичному рівні домовлятися про ситуацію з безпекою, шукати формат миру. путіна цікавить, і він це демонструє всіма своїми діями, виключно капітуляція України, і розмова Зеленського з путіним може бути лише навколо цього”. – пояснив Турчинов.

За його словами, у цьому полягає серйозна небезпека для України. “По-перше, це перекреслює напрацювання міжнародних форматів тиску на росію, зокрема і “нормандського формату”, інших форматів”, – додав він.

Турчинов наголосив, що переговори Зеленського й путіна “будуть сигналом для суспільства, що нездоровий процес колаборації у вищому керівництві країни вже розпочався”.

Читай у Google News! google news
Читай у Google News! google news