Уникайте скупчень. СБУ попередила українців про провокації росіян на Великдень

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
провокації росіян

Російські військові можуть вдатися до провокацій на Великдень, тому українські правоохоронці закликають вірян утриматися від масових скупчень у церквах і бути особливо пильними.

Про це йдеться у повідомленні СБУ у Facebook.

“російська пропаганда поширила вже не одну заяву про можливі насильницькі дії щодо вірян у період великодніх свят і церковних богослужінь в Україні. Таким чином росЗМІ вже готують підґрунтя для провокацій з боку армії рф. І заздалегідь перекладають відповідальність за них на представників “націоналістичних об’єднань””, — ідеться в дописі.

ПЦУ дозволяє змінювати час богослужінь через можливі провокації окупантів – Епіфаній
Водночас Служба безпеки України й Нацполіція докладуть усіх зусиль, щоб гарантувати безпеку для громадян на Великдень.

“Проте громадянам слід враховувати, що в нашій країні триває війна, і ворог готовий до будь-яких дій щодо цивільного населення. Повага до церков і святинь у нього теж відсутня — про це свідчать численні бомбардування таких об’єктів”, — зазначили в пресцентрі СБУ.

У зв’язку з цим рекомендуємо вірянам утриматися від масових скупчень у культових спорудах, а главам церков — мінімізувати кількість присутніх на святкових богослужіннях. Також просимо дотримуватися правил комендантської години, встановлених цивільними адміністраціями кожного регіону.

Читай у Google News!