СБУ: Військові рф відмовляються виконувати накази та їхати в Україну

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Військові рф

Підрозділи збройних сил рф, які планували відправити на ротацію в Україну, відмовляються виконувати такі накази, йдеться у повідомленні Служби безпеки України в Telegram.

Як підкреслюють у відомстві, пропагандистські казки російських загарбників про свої успіхи розбиваються об українську реальність.

У черговій розмові, перехопленій СБУ, росіянин розповідає, як їхні військові потерпають від української армії:

“Вчера колонна шла обратно, 10 км отсюда… “Тигра” так расхурили, что типы с “Тигра” на 4 метра повыскакивали с этой машины, нахй. Переломы открытые, пи*дец, там смотреь невозможно было…”.

Наголошується, що підрозділи рф, які планували відправити на ротацію в Україну, відмовляються виконувати відповідні накази.

“По рассказам пацанов, которые с нашим начальником в Брянской области, то они говорят, что там полный пи*дец. Там все отказываются ехать, не хотят ехать… На них заводят документы и увольняют”, – розповідає загарбник.

росіянин скаржиться, що командування не дбає про солдат: “…наш начальник почувствовал себя героем и на передок отправляет, блдь, пацанов на УАЗиках. На личный состав ему похй”.

“Тож орки самі зрозуміли: єдиний шанс зберегти життя – залишатися вдома”, резюмують в СБУ.

Як відомо, за даними Генштабу ЗСУ, російська армія станом на 13 квітня втратила вже близько 19 800 осіб.

Читай у Google News!