УНА-УНСО в другому турі президентських виборів підтримали Порошенка

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

УНА-УНСО висловила підтримку чинному президенту Петру Порошенку у другому турі президентських виборів, йдеться у зверненні УНА-УНСО до громадян України, що опубліковане на їхньому сайті.

“Україна знову підійшла до Рубікону – перед важким вибором і загрозою втрати державності. 100 років тому назад через амбіції лідерів УНР і демагогію більшовиків українська революція була втоплена в крові. А потім був голодомор, репресії, нищення всього українського. Тому сьогодні керівництво УНА-УНСО прийняло рішення підтримати в другому турі президентських виборів Петра Порошенка”, – зазначається у повідомленні.

У зверненні наголошується, що “загроза обрання Володимира Зеленського – це не тільки загроза повернення всевладдя олігархів. Це прорив “русского міра” у саме серце Української Держави”, “Це реальна загроза реваншу Москви”, – підкреслюється у повідомленні.

У зверненні зазначається, що у організації є “претензії і до Петра Порошенка”. “Можливо ми будемо ще не раз запалювати шини і будемо вимагати від нього дій проти корупціонерів, зрадників та інших ворогів українського народу. Але при всіх його недоліках – він Президент, за якого держава вистояла під російською навалою і зроблено чи не найбільше для розвитку української мови та культури, становленню Православної Церкви України”, – пояснюють в УНА-УНСО

Нам потрібен Президент, який продовжить курс України в ЄС і НАТО, наголошують вони.

“Тому що, йде війна з росією, а шлях України – геть від Москви!Звертаємося також до членів ВО “Свобода”, “Правого Сектора”, “Конгресу Українських Націоналістів”, “Національного Корпусу”, “ОУН (б)”, “ОУН (м)”, “С14”, ГО “Карпатська Січ” та інших патріотичних організацій з вимогою також зробити правильний вибір. Звертаємося до наших воїнів на фронті та всіх громадян України для кого армія, мова і віра не порожні слова – Не будьте легковірними! Не будьте байдужими до долі держави!”, закликають в УНА-УНСО.

Раніше повідомлялося, що Меджліс кримськотатарського народу вирішив підтримати Петра Порошенка на виборах Президента України.

Читай у Google News!