Меджліс на виборах вирішив підтримати Порошенка

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Меджліс кримськотатарського народу вирішив підтримати Петра Порошенка на виборах Президента України 31 березня. Про це йдеться у документі оприлюдненому на сторінці Facebook голови Меджлісу Рефата Чубарова.

У Меджлісі зазначають, що “найбільш значущим критерієм в оцінці кандидатів у Президенти України є їх здатність мобілізувати українське суспільство на відсіч російській агресії проти України та почати процес відновлення суверенітету і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів, які включають і Автономну республіку Крим та місто Севастополь”.

У зв’язку з цим Меджліс вирішив висловити підтримку чинному Президенту Петру Порошенку на виборах 31 березня 2019 року. Також Меджліс закликає громадян України, які мешкають на території тимчасово окупованого Криму брати участь у виборах Президента України на виборчих дільницях, розташованих на території материкової України. А виконавчу раду Всесвітнього конгресу кримських татар та кримськотатарську діаспору в різних країнах – сприяти організації голосування на закордонних виборчих дільницях.

Як відомо, МВС запустило систему онлайн-моніторингу порушень на виборах.

Читай у Google News!