“Український” Forbes 2.0: Закінчився, не почавшись?

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

У соцмережах активно обговорюють Топ-10 найбагатших людей України, який оприлюднили на сторінці Forbes Ukraine в Facebook.

Згідно з оприлюдненими даними, спиcок виглядає наступним чином:

  1. Рінат Ахметов, $2,8 млрд
  2. Віктор Пінчук $1,4 млрд
  3. Петро Порошенко $1,4 млрд
  4. Олександр і Галина Гереги $1,3 млрд
  5. Геннадій Боголюбов $1,2 млрд

На момент оприлюднення ця версія не збігалася зі світовим рейтингом Forbes. До списку світової версії входили Ринат Ахметов, Віктор Пінчук, Геннадій Боголюбов, Юрій Косюк, Ігор Коломойський та Костянтин Жеваго.

Тому після появи української версії українці почали цікавитися, чому виникли такі розбіжності. Адже у світовому списку не було Петра Порошенка та родини Герег.

У відповідь на ці питання в коментарях на офіційній сторінці Forbes-Україна повідомили, що їхній список – погоджено з центральним офісом, і після виходу українського друкованого видання рейтинг світового Форбсу буде оновлений.

“Точний час сказати не можемо, зараз в США нічь, коллеги сплять. Сподіваємося побачити оновлення цього тиждня”, – писали в новому Форбсі ламаною українською.

Утім, вже наступного дня рейтинг на американському Forbes все ж таки змінився. Хоча виглядати менш дивним він від цього не став. Гереги там так і не з’явились, Боголюбов, Косюк і Жеваго розташовані в іншій послідовності, а Порошенко потрапив на другу сходинку замість третьої.

Крім того, сторінка Порошенка виглядає застарілою. Там і досі написано, що він “був головним прихильником антиурядових протестів в Україні та продовжує підтримувати новостворений уряд” і, що це може бути пов’язано з його бажанням “балотуватися в президенти”.

Але і це не найцікавіше в цій історії. Найдивовижнішим є той факт, що інформацію про те, що “у список доларових мільярдерів повернувся Петро Порошенко” раніше за “український” Форбс оприлюднив Форбс російський. Чому так, читачі також хотіли дізнатись у коментарях, але на це запитання відповіді вони так і не отримали.

Читай у Google News!