Український виробник систем безпеки Ajax Systems залучив інвестиції на $10 млн

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Український розробник систем безпеки Ajax Systems залучив 10 мільйонів доларів від інвестиційної компанії Horizon Capital, повідомляє прес-служба Ajax Systems.

Інвестором виступив новий фонд Horizon Capital – Emerging Europe Growth Fund III, LP (EEGF III), розміром 200 мільйонів доларів США, придбавши міноритарний пакет акцій компанії.”Партнерство з Horizon Capital є дуже важливою віхою на шляху досягнення наших цілей та амбітних планів зростання”, – прокоментував Олександр Конотопський, засновник та директор компанії Ajax Systems.

Ajax Systems була заснована у 2011 році. Компанія зростає швидкими темпами, при цьому більше 70% доходу надходить від експортних продажів до більш ніж 75 країн, переважно ЄС.Ринок професійних систем безпеки зростатиме в середньому на 25% щороку до 24 мільярдів доларів США в 2022 році.

Вся виробнича та науково-дослідна команда знаходиться в Україні. Зараз в компанії працює понад 500 осіб, майже 20% з яких зосереджені на R&D.Бездротова система безпеки Ajax Systems є однією з найбільш високотехнологічних в світі, продуктова лінійка Ajax Systems включає понад 20 пристроїв для захисту приміщень і прилеглих територій, пожежної безпеки, захисту від повені, а також пристроїв для автоматизації домашнього обладнання.

Продукція розроблена і виготовлена в Україні. Компанія має 5 патентів.

Як повідомлялося, закордонні інвестори вже не мають сумнівів у перспективах співпраці та величезного економічного потенціалу України

Читай у Google News!