Українці за кордоном заявили про відкритий наступ на свободу слова і демократію в Україні

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Закордонні українці звернулися до президента Зеленського з приводу спроби знищення демократії в Україні та навмисної дискредитації патріотів Майдану і волонтерів, передає 5.ua.

“Ми стурбовані тим, що в Україну повернулися колишні співробітники уряду Януковича, які фабрикують справи з порушенням Законів та Конституції України”, – йдеться у зверненні.

Українці за кордоном, зокрема, закликають припинити переслідування народного депутата Софії Федини, волонтера Марусі Звіробій, лікаря Юлії Кузьменко, Андрія Антоненка, Яни Дугарь, народних депутатів Тетяни Чорновол, Володимира В’ятровича та Андрія Парубія, генерала Дмитра Марченка, адмірала Ігоря Воронченка та українських моряків, майора Романа Ковальова, студента Івана Хоменка, народного депутата Гео Лероса та активіста Сергія Стерненка.

“Просимо негайно припинити тиск і переслідування п’ятого президента України Петра Порошенка і зупинити фабрикування проти нього у правоохоронних органах. Усі, хто був причетний до тих ганебних дій, повинні понести покарання згідно з законом України. Ми не можемо допустити, щоб робота п’ятого президента і його вклад в Україні, як створення дієвої Армії, зупинення ворога на Сході України, санкції проти ворога росії, Асоціація з ЄС, Томос, безвіз, формування міжнародної коаліції та інші, були знецінені”, – йдеться у зверненні.

“Нас непокоїть також, що на проукраїнських телевізійних каналах ідуть обшуки і фабрикуються справи. Іде відкритий наступ на свободу слова і демократію в Україні, яку ми будували в останні роки з великими зусиллями. В той же час проросійські канали часто транслюють фейкові новини російської версії дійсності”, – зазначають українці за кордоном.

“Демократія, свобода слова, українська мова, повага і шана Героям України має і надалі розвиватися і підтримуватися для розбудови української державності”, – йдеться у зверненні.

Читай у Google News!