У Конгресі США пропонують ввести нові санкції проти Москви

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

У Конгресі США в понеділок представили проект резолюції, який закликає росію звільнити всіх політичних в’язнів, в тому числі, українців, і пропонує уряду Сполучених Штатів ввести нові санкції проти Москви за порушення прав людини. Про це йдеться в повідомленні Комітету з міжнародних справ Палати представників США, передає prm.ua.

“Володимир путін – жорстокий авторитарний лідер з тривалою історією придушення громадянських свобод, в томі числі свободи преси, свободи слова, політичної опозиції і демократії. Варто тільки згадати жорстоке вбивство критика путінського режиму Бориса Нємцова, щоб побачити, як путін грубо пригнічує тих, хто виступає проти нього”, – заявив автор резолюції конгресмен-демократ Еліот Енгель.

У резолюції наголошується на необхідності звільнення журналістів, активістів, правозахисників, учасників мирних організацій і громадян України, засуджених у росії і анексованому Криму.

Співавтором резолюції виступив старший член комітету з міжнародних справ Палати представників конгресмен-республіканець Майкл Маккол.

Читай у Google News!