Блокування петиції на підтримку Федини і Звіробій – сором для інституту президентства – Гай

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

У Зеленського блокують реєстрацію на сайті президента петиції з вимогою відкликати заяву проти народного депутата з фракції “Європейська Солідарність” Софії Федини та волонтерки Марусі Звіробій. Про це у Facebook повідомив громадський активіст, волонтер, автор петиції Мирослав Гай.

“Друзі, хочу довести до Вас чергову ганебну ситуацію з офісом президента. Я не хотів про це писати, але змушений. З минулої суботи я подав тричі одну і ту саму петицію на сайт президента. Вимога до президента України Зеленського відкликати його особисту заяву на Софію Федину та Марусю Звіробій у правоохоронні органи і припинити переслідування патріотів, – написав волонтер. –  Не треба боятися. Дотримуйтесь Конституції та протоколів, дайте петиції можливість набрати свої 25000 голосів і дайте чоловічу відповідь народу – так вас хоча б можна буде поважати бодай за такий вчинок. Я вважаю таку поведінку офісу, незалежно від того чи це політична позиція, або технічна провокація, соромом для всього інституту президентства”.

За словами політолога Андрія Смолія, це страх, відвертий рух до узурпації влади, недемократичності й відверта якась недалекоглядність. “Нереєстрація цієї петиції зробить її більш популярною та впізнаванішою. Про неї буде говорити вся країна, ніж просто б її зареєстрували. У своєму політичному амплуа Офіс президента в черговий раз переграв сам себе”, – сказав політолог.

Читай у Google News!