Україна витрачає сотні мільйонів, що йдуть в кишеню Коломойському – Фурса

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Може тепер комусь ясніше стане, чому утворився союз Медведчук-Коломойский і чому його адепти насаджують нам любов до “русского міра” через антиамериканізм і боротьбу з привидом Сороса, який вже 30 років бродить по Україні, але гроші з країни викачують Коломойський і йому подібні. Думай те, пише інвестиційний банкір Сергій Фурса на своїй сторінці у Facebook.

Патріотизм по-Коломойськи: російське вугілля за бюджетні гроші.

Коли олігарху потрібно захистити свій вплив та бізнес від рф – він фінансує добровольців та вдягає маску патріота. Але коли з рф стає вигідніше торгувати, а не воювати то його стиль зовсім змінюється. Як Коломойський повертає нас до “русского міру”:

До керування державної “Центренерго” приходить менеджмент лояльний Коломойському.

Після цього “Центренерго” за державні кошти починає купувати російське вугілля. Причому частину цього вугілля ймовірно вивезли з ДНР.

Це вугілля з націнкою йому перепродають компанії з орбіти Коломойського.

Українські шахтарі сидять без грошей, бо тепер їх вугілля не купують, а отже й зарплатню платити нема з чого.

Коли уряд намагається змінити керівництво “Центренерго”, то Коломойський спочатку судами це відтягує, а потім просто вивозить весь офіс в забарикадований санаторій під Києвом.

Підсумок: Україна витрачає сотні мільйонів, що йдуть в кишеню Коломойському, рф та навіть сепаратистам ДНР. А натомість отримує збитки, безробітних шахтарів та спробу захоплення державної компанії.

Читай у Google News!