На вокзалі Миколаєва з волонтерської кімнати вкрали всі речі

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

На території пасажирського вокзалу Миколаєва зникли всі речі з волонтерської кімнати, що розташована на другому поверсі. Волонтери вважають, що всі речі, включаючи прапори з підписами героїв АТО, вкрали. Про це на сторінці у Facebook повідомила волонтер Ірина Абрамова.

“Поки всі були зачинені на карантин, було винесене все майно волонтерського посту, який був розташований на другому поверсі залізничного вокзалу Миколаїв. Оскільки вокзал був зачинений, то ми вважаємо, що крадіжку майна посту здійснили саме працівники вокзалу. А найголовніше, що в невідомому напрямку зникли всі прапори з підписами бійців, до того ж дехто з них загинув. Вкрадено і колекцію шевронів. Там, де був пост – пусто. Як і не було”, – йдеться в дописі Абрамової.

Абрамова зазначила, що у керівництва вокзалу є телефони багатьох волонтерів, які з 2015 року зустрічали й проводжали бійців на фронт, але жодного дзвінка про події не було.

“Тому ми вважаємо, що здійснена крадіжка. До того ж здійснена крадіжка посадовими особами державного підприємства “Укрзалізниця”, а саме “Пасажирська компанія АТ” Укрзалізниця”. Поліція Миколаївської області, я звертаюся до вас з відкритим зверненням про допомогу в поверненні речей”, – додала Ірина Абрамова.

Читай у Google News!