Україна втратила щільність фронту, з армії витискаються мотивовані люди – ветеран АТО

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
щільність фронту

Попри нескінченні обіцянки чинної влади про те, що війна ось-ось закінчиться, Україна втратила щільність фронту, військові втрачають бойовий дух, і з армії витискаються мотивовані люди, заявив ветеран АТО, блогер Валерій Прозапас, повідомляє prm.ua.

“І на власні очі, і в розмовах зі своїми бойовими товаришами я продовжую вбачати в діях влади поступовий відхід від жорсткої оборони в різних сферах національного інтересу. Зокрема, ні розведення, ні перемир’я, ні безкінечні обіцянки про те, що війна ось-ось закінчиться – насправді ситуація для нас погіршується. Тому що ми втратили щільність фронту, ми втрачаємо бойовий дух, як це не печально казати, і витискаються з армії мотивовані люди. Про це вже люди кричать криком. Тому що мотивовані офіцери, люди, які з великим бойовим досвідом, їх цілеспрямовано, по плану змінюють на цю пострадянську стару вертикаль влади, якої ми наїлися до 2013 року і яка призвела до того, що у нас просто не було армії”, – сказав Прозапас.

Він зауважив, що, на щастя, п’ять останніх роки не були втрачені для розбудови українського війська, тому запас міцності, в принципі, є.

“І є довіра суспільства до армії. Але подивіться, скільки за останній рік було моментів, коли влада через свої правоохоронні органи намагалася дискредитувати військових. Це і справа генерала Марченка, це і арешт волонтерів та військових по справі Шеремета, це і справи проти Звіробій та Федини. Тобто перелік можна продовжувати безкінечно. Насправді влада робить хорошу міну при поганій грі, і ситуація для нас погіршується”, – додав Прозапас.

Читай у Google News!