В Україні на апаратх ШВЛ перебувають 466 пацієнтів

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
пацієнтів

В Україні станом на ранок 14 жовтня у лікарнях на апаратах штучної вентиляції легень перебували 466 пацієнтів, сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов, повідомляє prm.ua.

Впродовж минулої доби зафіксовано 107 летальних випадків внаслідок COVID-19, госпіталізовано 799 осіб, поінформував він.

Міністр нагадав, що в умовах, коли від коронавірусної хвороби не існує вакцини, єдиний захист, який дозволить знизити ризики інфікування – користування масками, дотримання соціальної дистанції, користування антисептиками.

Степанов також звернувся до молоді із закликом подумати про своїх близьких. “Окремо хочу звернутися до молодих людей. Як правило, молоді люди переносять в легкій формі цю хворобу, або навіть безсимптомно. Але в той же час, коли вони хворіють, вони можуть заразити своїх близьких, це може бути ваша бабуся або мама, яка може мати і супутні захворювання. А це вже небезпечно для них. Тому що з переважної більшості людей, які помирають від COVID-19, майже до 90% людей мають супутні захворювання… Тому подумайте про своїх близьких”, – сказав Степанов.

В Україні за добу 13 жовтня підтвердили 5590 нових випадків коронавірусної хвороби. Найбільше нових випадків у Харківській, Львівській, Дніпропетровській областях та Києві.

Читай у Google News!