Україна припинила закупівлю протитанкових ракет “Корсар” – Гончаренко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Україна припинила закупівлю

У ЗСУ перестали постачати стратегічно важливі протитанкові ракети “Корсар”, пише у колонці, опублікованій на prm.ua, депутат фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко.

“Україна практично повністю припинила закупівлю ракет “Корсар”. Наразі рівень забезпеченості нашої армії даними ракетами – близько 15 відсотків від необхідного. Забезпеченість самими комплексами теж недостатня – близько 50%. І це при тому, що де-факто Генштаб і так занижує кількість комплексів, яке необхідно, щоб цифри не були зовсім вже кричущими.

Володимир Зеленський, якщо ви не забули, у нас йде війна. І ми воюємо ні з поганим настроєм, а з однією з найпотужніших у військовому плані країн світу. Наприклад, у росії найбільше в світі танків. Їх число можна порівняти із загальним танковим парком НАТО. Європейські країни-учасниці альянсу мають у своєму розпорядженні 11 тис. Танків, США і Канада разом – 18 тис. Російські Сухопутні сили мають в розпорядженні 22 тис. Танків різних класів, більше частина з яких коштує в безпосередній близькості до наших кордонів, а деякі на відстані двогодинного маршу до Києва.

Очевидно, що ми не можемо побудувати або купити 20 тисяч танків. Це і не потрібно. Ідея нашої оборони в тому, що ми повинні бути готові до можливого настання і знищувати бронетехніку супротивника за допомогою передових ракет. Тому в Україні був розроблений переносний протитанковий ракетний комплекс “Корсар” і “Стугна-П”, які, по суті, є аналогом американських Джавелін, поступаючись їм тільки в декількох компонентах.

За даними моїх джерел, ми майже повністю призупинили закупівлю комплексів і ракет “Корсар”. Чому? Мабуть, Володимир Олександрович вирішив здатися без бою. Крім очевидної необхідності в закупівлі ракет для відбиття військового наступу росії, виробництво і закупівля “Корсара” є важливим економічним фактором – адже цей комплекс повністю локалізована в Україні й створює сотні робочих місць.

Володимире Олександровичу, щоб досягти миру, потрібно готуватися до війни. Зараз ви готуєте нашу країну до капітуляції. І це, як мінімум, державна зрада”.

Раніше депутат від “Європейської Солідарності” Михайло Забродський повідомив, що чинна українська влада провалює виконання державного оборонного замовлення за стратегічними позиціями.

Читай у Google News!