У Зеленського за добу відмовилися від передвиборних обіцянок – Геращенко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко каже, що менш ніж за 24 години команда Володимира Зеленського повністю змінила свої передвиборчі обіцянки. Про це вона заявила в відео, опублікованому на її сторінці у Facebook.

“Це тягне на рекорд в книзі Гіннеса! Менше, ніж через 24 години після виборів повністю спростувати всі свої передвиборчі обіцянки”, – зауважила Геращенко.

“Уже сьогодні ми дізналися, що не президент відповідає за тарифи, а як же тоді закінчення епохи бідності? Виявляється, що президент не може відрубувати руки, тому що це (і не руки) повинні засуджувати суди. А як же тоді закінчення епохи брехні? Виявляється, що Мінські угоди – це єдиний реалістичний формат вирішення війни на Донбасі. А як же тоді торгівля на крові і закінчення епохи жадібності?”, – запитала вона.

Геращенко вважає, що кампанія Зеленського була побудована на брехні, маніпуляції і фейках. “Цікаво, що сьогодні думають його виборці? Ну, а ми уважно стежимо за тим, як нова команда виконує свої передвиборні обіцянки”, – сказала перший віце-спікер.

Як відомо, Центральна виборча комісія опрацювала 100% електронних протоколів підрахунку голосів під час повторного голосування на чергових виборах Президента України. Перемогу на президентських виборах здобув Володимир Зеленський, за якого свої голоси віддали 73,22% виборців. Чинного Президента Петра Порошенка підтримали 24,45 % виборців. Більшість діаспорян у другому турі, як і у першому, підтримали Порошенка. Також учора, 22 квітня, багато людей прийшли на Банкову, аби подякувати чинному главі держави за його роботу.

Читай у Google News!