Тисячі українців прийшли на Банкову, аби подякувати Порошенку

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

22 квітня тисячі людей прийшли під Адміністрацію президента України, аби подякувати чинному главі держави Петру Порошенку, повідомляє “Українська трибуна”. Українці співали гімн та висловлювали підтримку Порошенку словами “дякуємо!” та “найкращий”.

Президент звернувся до людей, які прийшли його підтримати. “Дорогі українці, і я вам дякую. Українці по-різному проводжали президентів: у 2004 під час нашої Помаранчевої революції, у 2014 році під час Революції Гідності, але такого, як зараз Україна ще не бачила. Це стало можливим завдяки вам”, – сказав президент.

Порошенко відзначив, що напередодні у Мистецькому арсеналі звернувся до українців зі словами британського прем’єра Вінстона Черчилля, лейтмотив яких було повідомлення “ніколи не здавайся”.

“А ще Черчилль сказав, що перемога – це дорога від поразки до поразки. Це нам не підходить. Ми будемо рухатися від перемоги через поразку і до нової перемоги… Наші головні перемоги ще попереду”, – підкреслив глава держави. Порошенко наголосив, що зараз потрібно захистити всі наші перемоги.

“І нехай вони чують – ми не здамося. Ми не дамо їм зруйнувати нашу армію. Ми не дамо їм знищити нашу мову. Ми не дамо зробити реванш щодо нашої церкви. Ми не дамо зупинити децентралізацію. Ми не дамо зруйнувати нову українську школу…”, – сказав глава держава.

Порошенко також додав, що не збирається іти з політики. “Спільно ми йдемо перемагати на парламентські вибори. Спільно ми повернемося на вулицю Банкову після наступних президентських виборів”, – сказав він.

Як відомо, ЦВК опрацювала 99% електронних протоколів про підсумки голосування у другому турі виборів президента України. За Володимира Зеленського проголосували 73,21% виборців, за чинного главу держави Петра Порошенка – 24,46%. Більшість діаспорян у другому турі, як і у першому, підтримали Порошенка.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket