У ВР озвучили вимоги до новообраного глави держави

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Народні депутати окреслили низку вимог і завдань Володимиру Зеленському. Кожна фракція акценти розставляє свої, повідомляє 5.ua

Триматися Європейського курсу і захищати країну від російської агресії – вимагає Народний фронт та Блок Петра Порошенка. Менших тарифів та більших зарплат хочуть бачити в Радикальній партії. Не забувати про законопроекти, зокрема, про імпічмент Президента, радить Батьківщина.

“Народний фронт” традиційно про руку Кремля нагадує. Наполягає – спроби капітулювати перед росією недопустимі. Тож завдання нового Президента таке: повернення окупованих територій і захист від російської збройної агресії – це найскладніше і найважливіше завдання, зауважив  Максим Бурбак, голова фракції “Народний фронт”. 

І європейського курсу триматися, додають у БПП. Кажуть, Петро Порошенко вже підготував наступнику дорожню карту щодо набуття членства в ЄС та НАТО. Глава держави готовий її передати. А от чи підуть працювати до Зеленського нинішні соратники Порошенка – в керівництві фракції припускають – підуть, але небагато. 
“Я думаю, що таких депутатів буде небагато. Доля зрадників завжди буде долею зрадників і це має залишитися на їхній політичній совісті. Політика і народ усе розставить на свої місця”, – підкреслила Ірина Луценко, представник Президента у ВР.

У парламенті нині очікують почути від переможця виборів плани і на перші сто днів, і перший рік, і на весь термін. Радикали – поспішають передати новій команді свої політичні вимоги – знижувати тарифи, піднімати зарплати і пенсії та попрощатися з МВФ.
“Кінець епохи бідності – це радикальна зміна економічної політики, це негайний перегляд бюджету”, – переконаний Олег Ляшко.

І “Самопоміч” туди ж. Вплітають і свої партійні переконання. 

Олег Березюк, голова фракції “Самопоміч”, сказав таке: “Президент України – не монарх. Він службовець українського народу. Прозорий оборонний бюджет країни, видобуток власного газу, нафти”.

Чекають від Зеленського змін і в Батьківщині. Радять звернути увагу на їхні законодавчі ініціативи. І вказують на яку зокрема. 
“Проект закону про порядок імпічменту №1097 був зареєстрований вже у 2014. Будь ласка, внесіть його до порядку денного і давайте розглядати”, – зауважив нардеп від “Батьківщини” Андрій Кожемякін.
І найімовірніше, таки спробують розглянути вже цього четверга. Крім законопроекту про імпічмент, президентська фракція просить цього тижня проголосувати і за зняття депутатської недоторканності. Але невідомо, чи будуть голоси. Відомо інше – свої законопроекти і про імпічмент, і про недоторканність готує команда Зеленського.

Читай у Google News!