У Зеленського проти “червоних ліній” у переговорах з РФ та пропонують референдум

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

Глава Адміністрації президента України Андрій Богдан, що в команді президента Володимира Зеленського розглядають можливість винесення питання про укладення домовленостей з РФ про мир на Донбасі на всенародний референдум, повідомляє “Сегодня”.

“Сам Володимир Зеленський декларував у своїх виступах, що ми розглядаємо питання оформлення якихось домовленостей і винесення їх на референдум. Все-таки повинні не тільки політики говорити, а й народ. Ми розглядаємо винесення питання про досягнення мирних домовленостей з Росією на народний референдум, щоб не тільки депутати проголосували і президент прийняв рішення, а народ прийняв рішення, і суспільство дало оцінку”, – сказав він в ефірі телеканалу” 112 Україна “у вівторок ввечері.

Говорячи про те, які існують в команді Зеленського “червоні лінії” на переговорах з РФ, Богдан зазначив: “Є дуже хороше правило, яке є у дипломатів, – не фіксувати свої “червоні лінії”, коли йдеш на переговори. Ця практика напрацьована досвідом століть, а не миттєвим бажанням отримати рейтинг”.

Як повідомлялося,  за оцінками німецького історика, новообраний президент України Володимир Зеленський, зволікає з  консультаціями із міжнародними партнерами щодо ситуації на Донбасі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket