Німецький історик: Зеленський зволікає з “Нормандським форматом”

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

Новий Президент України Володимир Зеленський має якнайшвидше розпочати консультації щодо ситуації на Донбасі з партнерами як по “Нормандському формату”, так і зі США. Таку думку в коментарі Укрінформу висловив експерт-історик Німецької ради зовнішньої політики (DGAP) Вільфрід Їльге, передає Укрінформ.

“Назріла необхідність якомога швидше обговорити стан справ у Мінських домовленостях. Мабуть, ще в цьому році може відбутися нова зустріч у “Нормандському форматі”, а це означає, що партнерам треба дуже швидко узгодити позиції та обмінятися думками, як діяти в питанні досягнення миру на Донбасі”, – сказав Їльге. На думку експерта, “новообраний Президент уже трохи запізнився у цьому питанні”.

Як вважає німецький експерт, для Президента, який не має досвіду в складних питаннях зовнішньої політики, а тим більше в питанні конфліктів, для його команди було би дуже важливо дати сигнал, що вони хочуть якнайшвидше зустрітися і говорити з конкретних питань Мінського процесу з партнерами в “Нормандському форматі”, а саме: Німеччиною і Францією.

Як повідомлялось, у проекті резолюції Європарламенту відзначили необхідність посилення ролі ЄС у “Нормандському форматі” та вкотре висловлюється підтримка суверенітету і територіальної цілісності України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket