У Заходу не залишиться іншого вибору, як вступити в конфронтацію з Росією – Каспаров

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
У Заходу не залишиться іншого вибору, як вступити в конфронтацію з Росією – Каспаров 1

У колективного Заходу рано чи пізно не залишиться вибору і, попри всі небажання, доведеться вступити в пряму конфронтацію з Росією, заявив опозиційний російський політик Гаррі Каспаров, передає prm.ua.

“Путінський режим посилюється. Він перетворився вже в тоталітарну диктатуру з очевидними елементами фашистської ідеології, який повністю пригнічує інакомислення всередині Росії і веде вкрай агресивну зовнішню політику. Інша справа, що до якогось часу Захід міг розглядати це як незручності, з якими можна жити. Тим більше, що бізнес розвивався”, – сказав Каспаров.

Він зауважив, що німецький бізнес навіть після анексії Криму та агресії на сході України, продовжував розвиток так званих “взаємовигідних відносин з Росією”.

“Але насправді все доходить до якогось логічного кінця. І видно, що Путін на будь-які дії Заходу, причому не найагресивніші… Зрозуміло, що Байден міг прийняти набагато жорсткіші санкційні заходи. І, а все-таки, у Путіна не залишається виходу, як відповідати. Тому що він не може втрачати обличчя. І це означає, що конфронтація буде розвиватися по спіралі”, – додав Каспаров.

Він зазначив, що як би не намагався Захід піти на поступки, і як би ганебно себе не вели Макрон і Меркель, викручуючи руки Україні для прийняття путінських умов по так званим Мінським угодам, – я думаю, це все одно вже неможливо повернути назад.

“Джинн вже вийшов з пляшки. І Путін змушений буде відповідати, а у колективного Заходу рано чи пізно не залишиться вибору. І, можливо, ми дійсно перебуваємо зараз на порозі принципово нової геополітичної ситуації, коли Захід, попри всі небажання, змушений буде вступити в пряму конфронтацію”, – заявив Каспаров.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket