Через півроку після виборів 2019 року почалася відкрита неповага до волонтерів – Юсупова

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Через півроку після виборів 2019 року почалася відкрита неповага до волонтерів - Юсупова 1

Через півроку після виборів президента України в 2019 році почалась відкрита неповага до волонтерів, заявила волонтерка Наталя Юсупова, передає prm.ua.

“До виборів 2019 року, звичайно, у нас були кращі відносини з державою. Були різні відносини за весь цей час, але, тим не менш, держава нас підтримувала, ми всі разом працювали. А після того, як все це сталося, десь через півроку у нас взагалі ніяких не було відносин. І через півроку почалася відкрита неповага до волонтерів”, – розповіла Юсупова.

Юсупова розповіла, що її не пускали в київський госпіталь після того, як вона відкрито висловлювала свою позицію проти влади. “Ви уявляєте, я приходжу в госпіталь, куди я ходжу сім років, куди стільки було вкладено душі, де тебе знає кожна собака, кожна квіточка, і всі тебе знають. І коли ти йдеш через пропускний пункт, кажуть: “А ви покажіть свій, будь ласка, документ”. Я показую свій паспорт. А він каже: “А вам не можна”. Причому молода людина, років 22. Кажу: “Як можна? У вас всі проходять, а мені не можна”. “А вас начальство заборонило пускати”. Але я включила прямий ефір. Це підхопив ваш канал, в тому числі, і багато людей, волонтери і воїни. Звичайно, через півгодини сказали проходити. Але сам факт того, то до волонтерів таке ставлення”, – резюмувала Юсупова.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket