У США й Великобританії планують видати книжку журналіста, що вважає Азов “полком з неонацистськими поглядами”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Азов

Видавництво Bloomsbury планує видати книжку американського журналіста Крістофера Міллера про Україну «The War Came to Us: Life and Death in Ukraine» («До нас прийшла війна: життя та смерть в Україні», пише chytomo.com.

Книжка буде одночасно опублікована в США та Великобританії у червні 2023 року.

«Книга простежує мою подорож паралельно з Україною, через мирний час, революцію та війну. Це розповідь про людей і події, які на своєму шляху сформували нову українську ідентичність і націю, а також конфлікт і загрози, які вони зараз переживають. Я хочу поділитися їхніми історіями зі світом», – написав Міллер про видання.

Крістофер Міллер – колишній кореспондент Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода. Понад 10 років працював у Києві, висвітлював події в Україні й інших пострадянських державах. З 2020 року – кореспондент видання BuzzFeed News.

Журналіст часто з’являється в головних американських телевізійних програмах новин, зокрема на CNN і MSNBC. Він також регулярно виступає в подкастах і радіопрограмах на BBC, NPR, CBC, Crooked Media тощо.

Його матеріали публікували в Politico Europe, Times, The Guardian, Atlantic, CNN, Vice News, Telegraph, Independent, Outline та Global Post. А висвітлення анексії Криму росією у 2014 році отримав Missouri Honor Medal за видатні заслуги в журналістиці.

У своїх матеріалах на Радіо Свободі Міллер писав про політику в Україні, зокрема про Володимира Зеленського та полк «Азов». Зокрема в одному з матеріалів журналіст написав так: «Український войовничий ультраправий «Азовський рух» і його різноманітні складові використовують соцмережу «Фейсбук» для просування своїх антидемократичних, ультранаціоналістичних послань і залучення нових членів від часу свого виникнення на початку війни проти підтриманих росією сепаратистів п’ять років тому».

В інших своїх матеріалах він теж називав Азов «полком з неонацистськими поглядами».

Ще в одній зі своїх статей ‘Banderite’ Rebrand: Ukrainian Police Declare Admiration For Nazi Collaborators To Make A Point Міллер написав: «Степан Бандера, герой багатьох українців, чия Організація Українських Націоналістів (ОУН) та її військова ланка, Українська Повстанська Армія (УПА), воювали як з радянськими, так і з нацистськими силами під час Другої світової війни, але також звинувачується у здійсненні вбивчих кампаній проти поляків та євреїв».

Як відомо, що Національна спілка журналістів України звернулася до видання The Washington Post з приводу публікації «російська війна в Україні активізує екстремістів у всьому світі» через висвітлення у ньому полку «Азов» як екстремістської організації.

Як повідомлялося, Instagram тричі видалив портрет командира полку «Азов» Дениса Прокопенка, який створив ілюстратор Сергій Майдуков

Читай у Google News!