Овсяннікова почала просувати на західну аудиторію наратив щодо необхідності зняття санкцій з рф – РНБО

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Овсяннікова

російська журналістка Марина Овсяннікова є одним із прикладів роботи російської пропаганди, що намагається створити образ “хороших росіян”, які не підтримують путіна, але й не протистоять війні, підкреслили в Центрі протидії дезінформації при РНБО України.

“Засвітивши” майже всіх спікерів, які мали хоч якийсь кредит довіри на Заході, російська пропаганда прискореними темпами намагається створити нових агентів впливу, що просуватимуть наративи, необхідні кремлю. Яскравим прикладом такої “системної роботи” російської пропаганди стала журналістка марина овсяннікова, яка за допомогою паперу та декількох маркерів перетворилася на героїню-дисидентку”, – зазначили в ЦПД.

У Центрі зауважують, що Овсяннікова отримала вигідний для Заходу образ дисидентки і почала “відпрацьовувати “поставлене завдання” з просування на західну аудиторію наративу про необхідність зняття санкцій з рф”.

Також наголошується, що “колишня” пропагандистка “досить успішно просуває тези про неприпустимість русофобії та недопущення несення колективної відповідальності росіян за дії путіна”.

Як відомо, 14 березня редакторка російського “Первого канала” вибігла в ефір з антивоєнним плакатом. На плакаті був напис: “Ні – війні, зупиніть війну. Не вірте пропаганді, тут вам брешуть. росіяни проти війни”.

1 червня Ректора КНУ ім. Шевченка просили організувати зустріч Овсяннікової з майбутніми журналістами.

Читай у Google News!