У Раду проходить самовисуванець, який допоміг втекти “беркутівцям” у 2014 році

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

В окрузі №51 на Донеччині переміг самовисуванець Олександр Ковальов, який у 2014 році займався вивезенням “беркутівців” з бази у Києві, свідчать дані ЦВК, повідомляє “Еспресо”.

На окрузі №51 наразі пораховано 100% протоколів. Це найменший округ з центром у прифронтовому Зайцеве, що знаходиться на лінії вогню на Донеччині. Округ складається з трьох населенних пунктів, що фактично потрапляють у “сіру зону”.

На виборах в окрузі до списку виборців внесли 3218 людей. У голосуванні взяли участь 676 – явка склала 21%. 10 бюлетенів визнали недійсними, тобто фактично проголосувало 666 осіб.

Для перемоги Ковальову вистачило лише 220 голосів. Таким чином, він встановив рекорд: депутата у Верховну Раду привела найменша кількість виборців.

Ковальов є керівником громадської організації “Ніхто крім нас”, яка об’єднує учасників бойових дій в Афганістані.

У 2014 році після Революції Гідності Ковальов допомагав втекти “беркутівцям”, що перебували на Майдані. Генеральна прокуратура також підозрювала його у сприянні  приховуванню зброї цього розформованого спецпідрозділу.

Втім, 2016 року суд відпустив його під особисте зобов’язання. 

На цьому ж окрузі висувалися дві діючі депутатки: Надія Савченко і Наталія Веселова. За Савченко віддали 8 голосів, а за Веселову – 4.

Як відомо, явка виборців на позачергових виборах депутатів України становила 49,84%. У цій кампанії було зафіксовано рекордну кількість фактів незаконної агітації.

Читай у Google News!