Лукашенко вважає Україну “спільною бідою” Білорусі та Євросоюзу

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Президент Білорусі Олександр Лукашенко в розмові з послом Європейського Союзу назвав Україну “спільною бідою” і закликав Брюссель допомогти “братньому” українському народові. Зустріч з головою представництва ЄС в Білорусі Андреа Вікторин відбулася в понеділок, 22 липня, повідомляє прес-служба президента Білорусі

“У нас є з вами спільна проблема, можна сказати, біда – Україна. Я дуже добре знаю український народ і все те, що сьогодні відбувається в Україні, цей народ того не заслужив. Пройшли президентські, парламентські вибори, важливе питання так чи інакше там вирішене – питання влади”,  – сказав Лукашенко.

Президент Білорусі наголосив, що розраховує на сприяння ЄС в стабілізації ситуації в Україні. За його словами, офіційний Брюссель свого часу запропонував альтернативу зближенню з рф і Білоруссю і дав українському народові “багато обнадійливих сигналів”: “Європейський Союз сказав А, повинен сказати Б, якщо говорити відверто. Треба допомогти українському народові”.

Він закликав європейського посла передати Брюсселю, що Україна потребує підтримки ЄС.

“Річ у тому, що ця проблема наша з вами – ми, українці і ви живемо в одному регіоні. Цей нарив, цей головний біль для Європейського Союзу треба якомога швидше усунути. Тому я переконливо прошу вас, як би не було складно вам зараз, їдучи в іншу країну, передати цей сигнал Європейському Союзу: Україна потребує підтримки”, – сказав Лукашенко.

Як писали польські медіа, поведінка українського президента Володимира Зеленського починає нагадувати стиль Лукашенка.

Читай у Google News!