У Президента створили сайт, де українці можуть заявити про своє прагнення у ЄС та НАТО

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Президент України Петро Порошенко запропонував українцям заявити про своє прагнення до ЄС і НАТО. Про це сказав у відео, що опублікував на своїй сторінці у Facebook.

“Багато висловлюється проти мене в соцмережах та на телебаченні і біля урн для голосування також. Друзі, я всіх почув. І тих, хто голосував за мене, дуже дякую вам за це, і тих, хто підтримав інших кандидатів. Зробив висновки”.

Він наголосив: “У нас вільна країна вільних людей і Україна такою має залишитися. Якщо ми не дамо перетворити нас на росію. Для цього потрібен сильний президент і Верховний Головнокомандувач. Сильний, а не слабак. Ми можемо дуже швидко просунутися до вільної Європи. Але ще швидше відкотитися під імперську росію. Така загроза є – або/або”.

“Радує, що саме в ці дні зросла кількість людей, які хочуть допомогти. Реєструйтеся. Дзвоніть. Нас точно має бути більше. І ваша підтримка дуже потрібна саме зараз. Вибір 21 квітня – Європа чи росія. Приєднуйтесь. Ходімо разом”, – сказав Порошенко.

Глава держави звернувся до тих, то підтримує курс України до Євросоюзу, та пропонував зареєструватися на euua.org та запросити друзів. “Нас має бути більше. Ваша підтримка дуже потрібна, приєднуйтеся!” – сказав Президент.

Своєю чергою віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook написала: “Якщо ти за ЄС і НАТО, нам потрібна твоя допомога!”.

Як повідомлялося, Президент України Петро Порошенко закликав українців підтвердити свій курс на ЄС і НАТО, інакше країна може повернутися до 2013 року. На думку екс-помічника міністра оборони США Майкла Карпентера, Україна може приєднатися до НАТО навіть з окупованими територіями.

Водночас у команді кандидата у президенти Володимира Зеленського хочуть референдум перед вступом до ЄС і НАТО. Сам Зеленський мовчить.

Читай у Google News!