У німецькому Міноборони кажуть, що надали Україні “все, що могли”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Україні

Міністерка оборони Німеччини Крістіне Ламбрехт підтримує німецьку позицію щодо підтримки України в боротьбі проти російської агресії, повідомляє polskieradio.pl.

Під час німецько-американської зустрічі в Берліні, яка відбулася у вівторок, 14 червня, Ламбрехт наголосила, що «все, що можна» було відправити з ресурсів Бундесверу, було відправлено в Україну дуже швидко, але також швидко було досягнуто й межі можливої допомоги.

Говорячи про спільну реакцію НАТО та ЄС, міністерка оборони Німеччини повідомила: «У часи небезпеки ми – разом. І ми здатні на екстраординарні дії».

Вона наголосила, що Україна отримує збройну та грошову допомогу. НАТО зміцнює вразливий східний фланг, що робить весь Альянс більш безпечним. Значну допомогу надає й Німеччина.

Ламбрехт підкреслила, що уряд Німеччини швидко передав Україні «все, що можна було». Німеччина, однак, дуже швидко використала свої ліміти після того, як їх було скорочено впродовж останніх років.

Обіцяна поставка семи систем «Panzerhaubitze 2000» також досягає меж у світлі зобов’язань НАТО. Якщо йдеться про ракетну систему «Марс», Німеччина та США намагаються виконати запит України. Але й тут Німеччина досягає межі своїх можливостей.

Читай у Google News!