У Фінляндії активно працюють агенти з росії

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

У Фінляндії, як і раніше, досить багато осіб, які працюють на служби іноземної розвідки, йдеться у річному звіті Поліції безпеки Фінляндії Supo, повідомляє “Укрінформ”  з посиланням на Yle.

“Відповідно до річного звіту Поліції безпеки Supo, в Фінляндії, як і раніше, досить багато осіб, які працюють на служби іноземної розвідки”, – йдеться в повідомленні.Особливо Фінляндія цікавить агентів з росії та Китаю.

Як повідомляється, протягом минулого року особливо активним було кібер-шпигунство держустанов, проте іноземні служби розвідки як і раніше використовують також більш традиційні методи. Серед них – збір особистої інформації, а також вербування агентів, за допомогою яких можна було б впливати на прийняття політичних рішень і громадську думку.

Згідно зі звітом фінського відомства, найцікавіші для іноземних служб розвідки теми – це обговорення членства в НАТО, питання зовнішньої і внутрішньої безпеки, позиція Фінляндії з питання санкцій, а також безпеки в Балтійському регіоні. Протягом останнього року служби розвідки також стежили за змінами в законодавство, що готуються, про розвідувальну діяльність, міжнародне співробітництво Фінляндії в сфері оборони, а також головування в Арктичній раді.

Фінляндія – не єдина країна, в якій спостерігається активність Москви. Зокрема у Чехії діяв потужний центр російських кібератак. Також рф може використовувати штаб-квартиру російського Міжнародного інвестиційного банку (МІБ) в Будапешті для шпигунства у Європі.

Читай у Google News!