У держдумі рф хочуть заборонити обмін українських захисників Маріуполя

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
kremlin moscow

У держдума рф має намір заборонити обмін українських захисників “Азовсталі”. Спікер В’ячеслав Володін дав завдання комітету з оборони підготувати протокольне доручення про заборону уобміну військових полку “Азов”, повідомили prm.ua з посиланням на державну думу рф.

Відповідну пропозицію вніс депутат Анатолій Вассерман, додавши, що до обміну також не повинні підлягати військові з “нацистськими” татуюваннями.

“Нацистські злочинці не повинні підлягати обміну. Це військові злочинці і ми повинні робити все для того, щоб вони постали перед судом”, – вважає Володін.

16 травня з заводу “Азовсталь” у Маріуполі евакуювали 52 важкопоранених українських захисників, яких згодом мають обміняти на російських солдатів. Гуманітарна операція триває.

Водночас заступниця міністра оборони України Ганна Маляр відзначила, що заява про заборону обміну “азовців” спрямована на внутрішньоросійську пропаганду.

“Що стосується Держдуми, це політична заява, розрахована на внутрішню пропаганду і внутрішні політичні процеси в російській федерації. З нашого боку ми можемо сказати, що переговорний процес триває, і сама операція з порятунку теж триває”, — сказала вона.

Як відомо, вище військове командування віддало наказ командирам підрозділів, які перебувають на “Азовсталі”, зберегти життя особового складу.

Від початку повномасштабного вторгнення рф українські захисники, які два місяці боронять Маріуполь, ліквідували вже 6 тисяч російських загарбників і знищили понад 100 одиниць ворожої бронетехніки.

Читай у Google News!