Окупанти пропонують маріупольцям гроші за “свідчення” про “звірства ЗСУ” – радник мера

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
маріупольцям

Окупаційні війська росії готують найбільшу підробку «свідчень свідків» у Маріуполі. В рамках цієї кампанії окупанти планують видавати компенсації тим, хто письмово засвідчить, що їхнє житло зруйнували Збройні сили України, повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

“росія в Маріуполі готує найбільшу підробку «свідчень свідків» про те, що Маріуполь було знищено українськими військовими. Свідчення будуть підготовлені власноруч мешканцями Маріуполя, що залишились в місті у письмовій формі.Для проведення такої операції російські окупанти оголосили початок реєстрації на компенсацію за знищене житло та/або втрату члена родини. За житло – 500 тис. рублів (орієнтовно 6 тис. доларів США) , за загиблого члена родини – 3 млн. рублів. (орієнтовно 33 тис. доларів США)”, – йдеться у повідомленні.

Реєстрацію заяв на компенсацію проводять в приміщенні школи №9. Однак, при поданні власноруч складеної письмової заяви маріупольці мають обов’язково зазначити, що майно «було знищено українськими військовими», а близьких «вбито українською армією».

В разі відсутності / відмови такої позначки окупанти повідомляють, що ніяка компенсація проведене не буде. З урахування психологічного тиску та стану інформаційної блокади маріупольці в надії подають заяви з відповідними примітками, пише Андрющенко.

“У підсумку, росія отримує десятки тисяч власноруч складених письмових «свідчень» про «звірства української армії». Які має використати для впливу на міжнародну думку, у т.ч. з широким розголосом через пропагандистські медіа-канали, що продовжують свою діяльність на території країн ЄС. В реальності проведення подібної компенсації не можливо. Лише на виконання цих обіцянок маріупольцям росія має витратити не менш 2,5 млрд. доларів США. Що в поточному стані економіки росії неможливо”, – йдеться у повідомленні.

Читай у Google News!