Треба скоротити всі інші витрати і дати гроші нашим захисникам – Порошенко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Порошенко

Петро Порошенко підтримав створення робочої групи, яка має оперативно напрацювати механізм повернення доплат військовим.

“Хочу наголосити: Верховна Рада не додала 30 тисяч – вона не дала забрати у військовослужбовців гроші, запроваджені Указом Президента від 24 лютого 2022 року і введені в дію розпорядженням Уряду від 28 лютого 2022 року”, – зазначив лідер “ЄС”.

За його словами, якщо сьогодні в країні не вистачає грошей – треба скоротити всі можливі нецільові бюджетні витрати. “Скорочуйте і забирайте у всіх. Ви пропонуєте забрати тільки у військових, а всі решта будуть отримувати свої захмарні зарплати? Телемарафон за 2 мільярди платників податків, продовжується корупційно орієнтоване дорожнє будівництво”, – обурився Порошенко.

“Я вітаю сьогоднішнє рішення, коли у Верховній Раді було присутнє керівництво Збройних Сил і силових блоків. Ми братимемо активну участь, щоб у робочій групі доопрацювати всі пропозиції військових. Вилучити доплати тим, хто цього не заслужив, але захистити українських військовослужбовців, які зараз захищають Україну, захищають Європу, захищають глобальний світ. Вони є нашою гордістю”, – наголосив Порошенко. 

Читай у Google News!