Справа про розкрадання зерна на $60 млн: Колишній голова ДПЗКУ уклав угоду з прокурором та отримав умовний строк

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
ДПЗКУ

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) затвердив угоду про визнання винуватості, укладену з колишнім головою правління ПАТ “Державна продовольчо-зернова корпорація України” Петром Вовчуком, якого обвинувачують у причетності до завдання підприємству збитків на понад USD 60 млн, повідомляє slovoidilo.ua.

За словами прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Олександра Омельченка, суд затвердив покарання для Вовчука у вигляді 5 років позбавлення волі без конфіскації майна із забороною протягом 3 років обіймати певні посади та 17 тисяч грн штрафу. При цьому Вовчук залишиться на свободі – йому встановили 3 роки іспитового строку.

Також на Вовчука поклали низку зобов’язань: періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти цей орган про зміну місця проживання, місця роботи або навчання; не виїжджати за межі України без погодження з органом пробації.

Як повідомляється, за версією обвинувачення, представник міжнародного зернотрейдера та колишні посадовці ДПЗКУ – серед яких і ексголова правління – організували корупційну схему, за якою зерно, що належало держкомпанії, через низку суб’єктів господарювання було поставлено в Саудівську Аравію. Постачання відбувалось на умовах післяплати, що не відповідало встановленим ринковим правилам. В результаті ДПЗКУ кошти не отримала, зазнавши збитків у розмірі понад 60 млн дол.

Читай у Google News!