Порошенко знову закликав повернути виплати 30 тис грн військовим

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
військовим

П’ятий президент Петро Порошенко з трибуни Верховної Ради закликав повернути виплати військовим 30 тис грн та негайно погасити борг перед родинами загиблих на фронті.

“Під час змін до Державного бюджету  не може у воюючої країни бути інших пріоритетів, ніж забезпечення фінансування Збройних сил України. Це свята святих.  Все решта – вирішимо після нашої перемоги. Ми збудуємо дуже багато гарних доріг – але після того, як переможемо.

Суспільство не розуміє, чому на виплату тридцяти тисяч кожному українському воїну грошей бракує, а на будівництво доріг є. І на фінансування приватних, наголошую приватних телеканалів, які вміють любити Україну лише за бюджетні гроші. В марафоні, який цензурується чиновниками, в якому складені чорні списки заборонених ньюзмейерків, до якого повно претензій у суспільства. І навіть у сьогоднішньому звіті Державного департаменту Сполучених Штатів наголошується на порушенні стандартів свободи слова. А він фінансується з державного бюджету”, – заявив Порошенко.  

Порошенко також наголосив, що держава має заборгованість перед родинами загиблих Героїв.

“Загиблих, на жаль, багато. Заборгованість – астрономічна. Як ми, живі, допускаємо таку наругу над пам’яттю Героїв?! Та ще й тих, хто віддав своє життя за Україну? І нам з вами треба зараз докласти заходів, для того щоб негайно погасити цю заборгованість”, – сказав Порошенко. 

Лідер “ЄС” також зауважив, що через рік після трагічних подій у Бузковому гаю Херсона, де героїчно загинули бійці тероборони, рідні не можуть поховати їх з відповідними почестями. А тероборонівців через бюрократію не визнають учасниками бойових дій. 

Читай у Google News!