Клімкін: Головне – не дозволити росіянам зберегти анклав на Донбасі

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

Головне – не дозволити росіянам зберегти анклав, який зрештою розвалить Україну. Це єдине, що має нас турбувати. Про це заявив глава МЗС України Павло Клімкін в інтерв’ю виданню “Лівий берег”.

“На останній зустрічі “Норманського формату” на міністерському рівні Лавров врешті решт дуже просто сказав, чому вони проти міжнародної адміністрації [на окупованих територіях Донецької та Луганської областей — УТ]: “тоді ви виберете тих людей, яких ви хочете. А це нас за будь-яких умов не влаштовує. Ми маємо зберігати контроль над цією територією”. Тобто все абсолютно прозоро: Кремль хоче зберегти контроль над цим регіоном і потім використати його як “троянського коня” в дестабілізації України”, – розповів Клімкін.

Глава МЗС України також вважає, що “Путін запланував перевлаштування всього простору навколо Росії. І це стосується не тільки України: це стосується Молдови, Білорусі, Кавказу і навіть Казахстану. Він хоче поступово побудувати нову логіку, яка б була віддзеркаленням імперії Радянського Союзу на новий кшталт.

Раніше Клімкін заявляв, що Кремль свідомо “махлює” з поняттями етнічний росіянин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket