Телеканал ATR фактично зруйновано зусиллями влади – Муждабаєв

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Те, що влада робить з телеканалом ATR – це знущання з кримськотатарського народу, з людей, які знаходяться зараз в Криму. Про це в ефірі “Прямого” заявив журналіст, заступник генерального директора телеканалу ATR Айдер Муждабаєв.

“Телеканал ATR не фінансується вже четвертий місяць, зараз на телеканалі знаходиться людей п’ять, із 150 осіб колективу, який ще був 3 місяці тому. Телеканал фактично зруйновано, зусиллями наших законодавців і уряду, вони постійно знаходять відмовки того, щоб не розблоковувати наш рахунок на якому є і прописані в бюджеті гроші, вони давно там знаходяться, але взяти ми їх не можемо” – сказав Муждабаєв.

За його словами, це є знущанням з кримськотатарського народу, з людей, які знаходяться зараз в Криму – це велика мерзенність. “Телеканал ATR практично помер, про що я можу повідомити поважному президенту Володимиру Олександровичу Зеленському, який 26 лютого в День спротиву окупації АР Крим, обіцяв найближчім часом вирішити питання з розблокуванням рахунку телеканалу ATR, нічого не вирішено взагалі” – наголосив Муждабаєв.

Читай у Google News!