Суд відмовив у задоволенні скарги щодо необґрунтованості підозри Червінському 

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Суддя відмовив адвокатам у задоволенні скарги на необґрунтованість підозри полковнику Роману Червінському. Про це після закінчення засідання, частина якого проходила в закритому режимі повідомив адвокат Червінського Віктор Василюк, передає censor.net.

“На жаль, мушу констатувати, що дива не відбулося. Нічого в нас в судовій системі, в судовій владі не змінилося. Суддя Слободянюк порушив всі можливі права Романа Червінського на публічний розгляд справи, на надання якихось заперечень, на те, щоб люди знали про що йде мова в судовому засіданні. Пішов в нарадчу кімнату, вийшов з нарадчої кімнати, і повідомив, що він відмовив адвокатам у задоволенні скарги на необґрунтованість підозри”, – розповів адвокат і додав, що це рішення сторона захисту буде оскаржувати в апеляційному порядку.

Василюк розповів також, що після того, як закрили засідання, обидві сторони наводили свої аргументи, але якою була мотивація судді щодо такого рішення, він не знає.

“Повного рішення ми ще не маємо, воно буде пізніше, мотивацію його рішення ми не знаємо, але маємо те, що маємо, – пояснив адвокат. – Ніякої справедливості шукати в цьому суді немає сенсу. Тут її немає. Не шукайте навіть під світлом прожекторів!”

Як повідомляється, раніше Червінському вручили змінений текст підозри.

Читай у Google News!