Ярова щодо ситуації навколо КБ “Луч”: Шановна виконавча гілка влади, якщо у вас в планах здати країну, то ви про це відверто скажіть

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Державне конструкторське бюро “Луч”, одне з ключових підприємств вітчизняного оборонно-промислового комплексу, нищить Державна аудиторська служба [ДАСУ] за мовчазної згоди Кабміну та Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. Про це написала волонтерка та член Громадської антикорупційної ради при Міноборони Дана Ярова.

Вона наголосила, що 21.09.2023 Верховна Рада конституційною більшістю голосів ухвалила постанову де зазначалось, що під час дії воєнного стану чинні всі постанови КМУ, які встановлюють можливість отримання прибутку в межах, встановлених законодавством.

“Не зважаючи на прийняту постанову, до державного підприємства, яке включене в ракетну програму КБ “ЛУЧ”, який єдиний випускає стугни, корсари, вільхи, нептуни знову прийшла хто??? Правильно Держаудитслужба. І не повірите, знову з яким питанням: прибуток в межах, встановлених державою, дорівнює збиткам держави. Багатомільйонні претензії з боку ДАСУ загрожують повною зупинкою виробництва, про що КБ “ЛУЧ” повідомив у відкритому листі до Премʼєр-міністра”, – зазначила Ярова. Від початку повномасштабного вторгнення ДАСУ влаштовує перевірку КБ “Луч” уже втретє, додала вона.

За словами волонтерки, Кабінет Міністрів України “прикинувся мертвим” разом з Премʼєр-міністром, який мав би виконувати постанови Верховної Ради, разом з Міністром фінансів Сергієм Марченком, в підпорядкуванні якого знаходиться Держаудитслужба. “І робить вигляд, що загроза роботи державній ракетній програмі ніяким чином не відображається на безпеці держави в цілому, і кожного з нас зокрема”, – зазначила Ярова.

“Шановна виконавча гілка влади, якщо у вас в планах здати країну, то ви про це відверто скажіть, ми почнемо двигати в сторону кордону. Бо якщо так станеться, то на території України буде країна 404 і такий собі концтабір” – написала Ярова. 

Читай у Google News!