Справжньою метою спецоперації щодо “вагнерівців” було виявлення “крота” – генерал-лейтенант СБУ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
крота

Справжньою метою спецоперації щодо “вагнерівців” було виявлення “крота” серед керівництва країни. Про це заявив генерал-лейтенант СБУ Григорій Омельченко, передає prm.ua.

“Я в звіті написав ті обставини, які я знаю від своїх колег. Паралельно з цією операцією проводилася ще одна таємна операція, про яку спецслужби України не знали. Як кажуть, перевірялося ‘де тече’. Сам факт затримання якихось двох чи трьох десятків ‘вагнерівців’ для Сполучених Штатів Америки не мав ніякого значення. Вони в Сирії в пісках поклали їх сотнями. Було важливо перевірити, чи не йде зрада, видача інформації в росію із самого Офісу президента, а також з СБУ, Служби зовнішньої розвідки і Міністерства оборони. Так от, я написав у звіті. І велика вина у провалі, зриві операції лежить на двох керівниках спецслужби – Василі Бурбі і Баранецькому – що вони у присутності третіх осіб доповідали про фінальну стадію завершення операції, коли рахунок пішов на години… 

На питання чому вони порушили порядок і доповідали в присутності сторонніх осіб, Омельченко відповів, що їм це порадив офіцер ЦРУ.

“За моєю інформацією, офіцер ЦРУ, який знаходився в апараті СБУ, для того, щоб перевірити їхню операцію, яку вони проводили: чи буде зрада, чи не буде. І пішли доповідати… А почалося це з таємного візиту у січні 2020 року Зеленського разом з Єрмаком в Оман. Чартерним рейсом з Москви прибув в Оман Патрушев. Чим же чартерним рейсом, яким Патрушев прилетів в Оман, у Київ вилетів, затримавшись на 13 годин, із Оману повернувся президент Зеленський і Єрмак. І буквально через короткий час Богдан був звільнений, а замість нього главою Офісу президента призначений Єрмак, який, по суті, почав вести зовнішньополітичну діяльність і контакти з Кремлем…”

Читай у Google News!