Депутат припустив зв’язок між зривом спецоперації щодо “вагнерівців” і початком режиму “тиші”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
phone

Довгоплановану спецоперацію США, України й Туреччини було зірвано з метою початку режиму “тиші” на Донбасі. Таку думку висловив народний депутат Григорій Омельченко, передає prm.ua.

“Сьогодні 27 липня — якраз річниця вступу всеосяжної тиші, про яку було домовлено між Зеленським і путіним. Учора була річниця, як Зеленський ініціативно зателефонував путіну торік, і обговорили питання щодо початку “тиші”. Ця розмова була, це встановлений факт. Розмова міститься на сайтах обох президентів. Ініціатором дзвінка був Володимир Зеленський, – заявив Омельченко. – А 25 липня торік повинна була успішно завершитися операція з затримання воєнних злочинців, бойовиків-терористів групи так званих ‘вагнерівців'”.

Тому, як вважає Омельченко, може бути зв’язок між зривом спецоперації з затримання “вагнерівців” і початком режиму “тиші” на Донбасі.

Як відомо, 27 липня 2020 року почав діяти режим припинення вогню на Донбасі, про який було домовлено в межах Тристоронньої контактної групи, а також у телефонній розмові між президентом Зеленським і Владіміром путіним напередодні.

Читай у Google News! google news