Угода з прокурором. Мера Полтави Мамая засудили до 5 років ув’язнення умовно

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Мера Полтави

Вищий антикорупційний суд затвердив угоду про визнання винуватості міським головою Полтави Олександром Мамаєм. Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Суд визнав Мамая винним в організації розтрати майна та організації внесення свідомо неправдивих даних в офіційні документи, через що місцевий бюджет зазнав збитків на більш ніж 570 тис. гривень (ч. 3 ст. 27, ч. 4 ст. 191 та ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України).

У межах досудового розслідування встановлено, що міський голова, перебуваючи у змові з директором та бухгалтером комунальної організації «Інститут розвитку міста», влаштував на роботу 2 осіб, які фактично не виконували роботу на підприємстві, а здійснювали ведення домашнього господарства у помешканні міського голови та його близького оточення.

“Зважаючи, що мер міста відшкодував завдані збитки, повністю визнав свою провину та щиро кається, суд призначив йому покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими чи адміністративно-господарськими функціями строком на 1 рік. На підставі ст. 75 КК України суд звільнив особу від покарання з іспитовим строком 1 рік”, – заявили в прокуратурі.

За умовами угоди міський голова зобов’язується перерахувати у Фонд United 24 на спільний проєкт Генштабу ЗСУ, Держспецзв’язку та Міністерства цифрової трансформації Армія дронів 2 млн грн.

Читай у Google News!