В Бундестазі закликали до нового договору про дружбу з рф. Відносини України та Німеччини можуть опиниться під питанням – посол

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
дружбу з рф

Німецькі ліві у своїй ініціативі не згадали інші радянські республіки, в тому числі Україну і Білорусь, які втратили у Другій світовій війні мільйони жителів, наголосив посол, передає dw.com.

Дипломат назвав це “принизливим перетворенням історії на інструмент” і “ударом в обличчя мільйонів українських жертв” війни. Неприпустимо терпіти подібну “фальсифікацію історії”, підкреслив Мельник.

Українці закликають правлячу в Німеччині коаліцію та опозицію “не дозволяти політичного зловживання темними сторонами історії націонал-соціалізму”, додав посол. В іншому разі примирення України та Німеччини опиниться під питанням, зазначив дипломат.

Декількома годинами раніше в Бундестазі пройшли дебати про російсько-німецькі відносини. Представниця фракції Лівої партії в Бундестазі Севім Дагделен закликала укласти новий договір про дружбу з рф.

Крім того, Ліва партія виступила за зняття економічних санкцій з росії. Резолюція лівих не зустріла підтримки серед депутатів.

Читай у Google News!