“Слуги” принципово відмовляються страхувати лікарів – Герасимов

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Єдині, хто принципово відмовляються страхувати українських лікарів і тестувати українських лікарів, – це фракція Зеленського “Слуга народу”. Про це заявив співголова фракції “Європейська солідарність” Артур Герасимов.

Він нагадав, що “Європейська солідарність” висунула ініціативу відносно скликання позачергового засідання для термінового ухвалення цих двох законопроєктів. “Після цього стається дуже дивна ситуація. Всі лідери і майже повні склади ‘Європейської солідарності’, ‘Голосу’, ‘Батьківщини’, ‘Опозиційної платформи – За життя’, група ‘За майбутнє’, група ‘Довіра’ підписують цей документ. І єдині, хто принципово відмовляються страхувати українських лікарів і тестувати українських лікарів, – це фракція Зеленського ‘Слуга народу'”, – завершив Герасимов.

“Це не політичні речі. Це захист українського лікаря, це захист груп ризику, які сьогодні є на передовій. І на сьогодні відмова від них є принципова. Це для мене просто незрозуміла ситуація […] Як можна депутатам забороняти підписувати документи, які стосуються страхування, тестування і захисту українського лікаря? Ця ситуація мене дійсно обурює”, – завершив Герасимов.

Він розповів, що на сьогодні 115 підписів вже є, ще 12 депутатів готові приїхати до Києва і підписати цей документ. Всього необхідно 150 голосів.

Читай у Google News!