“Cправа моряків” завдасть удару по авторитету держави – Рябошапка

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

“Cправа моряків”, яку порушило ДБР щодо п’ятого президента Петра Порошенка, підриває міжнародні позиції України. Про це ексгенпрокурор Руслан Рябошапка заявив в інтерв’ю для YouTube-каналу нардепа Олексія Гончаренка.

“Це однозначно послабить позиції України не лише в міжнародному арбітражі, а й взагалі на міжнародній арені. Тому до такого роду провадження необхідно підходити надзвичайно обережно, і враховувати всі обставини, і ті, які спричинили до такого кроку президента. І не лише президента, а і РНБО. Там рішення приймалося не лише Порошенком, було багато осіб”, – переконаний Рябошапка.

Він також повідомив, що у цьому провадженні не було чого розслідувати. “Щодо Керченської протоки, то я думав, що ця справа вже давно забута, оскільки ми, дійсно, дискутували про таке провадження. Воно розслідувалося ДБР. І після декількох нарад я думав, що більше до цього повертатися не будемо”, – розповів колишній генпрокурор.

За словами Рябошапки, два інші епізоди, які розслідує ДБР стосовно Порошенка, ґрунтуються на абсурдних з точки зору права звинуваченнях. Тому він відмовився підписувати підозру, підготовлену під керівництвом Ірини Венедиктової, яка на той момент очолювала ДБР.

Читай у Google News!