“Cправа моряків” завдасть удару по авторитету держави – Рябошапка

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
"Cправа моряків" завдасть удару по авторитету держави - Рябошапка 1

“Cправа моряків”, яку порушило ДБР щодо п’ятого президента Петра Порошенка, підриває міжнародні позиції України. Про це ексгенпрокурор Руслан Рябошапка заявив в інтерв’ю для YouTube-каналу нардепа Олексія Гончаренка.

“Це однозначно послабить позиції України не лише в міжнародному арбітражі, а й взагалі на міжнародній арені. Тому до такого роду провадження необхідно підходити надзвичайно обережно, і враховувати всі обставини, і ті, які спричинили до такого кроку президента. І не лише президента, а і РНБО. Там рішення приймалося не лише Порошенком, було багато осіб”, – переконаний Рябошапка.

Він також повідомив, що у цьому провадженні не було чого розслідувати. “Щодо Керченської протоки, то я думав, що ця справа вже давно забута, оскільки ми, дійсно, дискутували про таке провадження. Воно розслідувалося ДБР. І після декількох нарад я думав, що більше до цього повертатися не будемо”, – розповів колишній генпрокурор.

За словами Рябошапки, два інші епізоди, які розслідує ДБР стосовно Порошенка, ґрунтуються на абсурдних з точки зору права звинуваченнях. Тому він відмовився підписувати підозру, підготовлену під керівництвом Ірини Венедиктової, яка на той момент очолювала ДБР.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket