“Слуга” Безугла у Сєвєродонецьку дає вказівки командуванню та висловлює претензії – журналісти

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
bezugla military

“Слуга народу” Мар’яна Безугла дає вказівки командування та координує в цілому дії військових як “людина згори”, повідомила журналістка Яніна Соколова. Соколова опублікувала фото Безуглої, зроблене, як твердить журналістка, “у штабі на сході країни”. Зі слів журналістки, світлину їй надіслали “друзі-військові”.

“На ньому депутат від партії “Слуга народу” Мар’яна Безугла, яка темним лицарем від офісу президента контролює військові операції у Сєвєродонецьку. Дає вказівки командуванню. Висловлює претензії хто де і як має бути і в цілому координує дії військових як “людина згори””, – написала вона.

Інформацію про перебування Безуглої в штабі підтвердив головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

“Для забезпечення її діяльності на цю ділянку направлені старші начальники, яких перемістили від їхніх безпосередніх обов’язків та направили разом з пані Безуглою, вірогідно, для підсилення своєю присутністю даної ділянки”, – написав Бутусов.

Він підкреслив, що прикрим є те, що на певні ділянки фронту спрямували “комісарів”.

“Якщо ви хочете морально підтримати бійців, які ведуть бій, то треба більшість народних депутатів хоча б на пару днів направляти на передові КСП рот та взводів, які безпосередньо виконують бойові завдання на напрямках ударів противника, впевнений, це швидко додасть необхідне уявлення про сучасну війну та позбавить бажання втручатись в бойове управління. Бо надихати треба особистою участю та особистою присутністю там, де небезпечно для бійців, а керувати мають ті, хто несе відповідальність. Припиняйте ці ігри життям”, – наголосив Бутусов.

Судячи зі сторінки Безуглої у Facebook, вона перебуває в Лисичанську з кінця травня.

Читай у Google News! google news