Штаб ООС применшує критичну ситуацію на Сході України – Федина

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
на Сході України

Штаб операції Об’єднаних сил не фіксує або приховує критичну ситуацію, яка зараз на Донбасі, заявила депутатка “Європейської Солідарності” Софія Федина, повідомляє prm.ua.

“Оці всі розмови, що можна буде провести вибори, бо у нас не стріляють, бо у нас все є добре, бо у нас як сказав Володимир Зеленський до 29-ї річниці Незалежності України, вже 29 днів, коли не стріляють і ніхто не є загиблим – це все є величезна брехня. Я маю офіційні дані Міністерства оборони, які є подані, зокрема, на даний мені запит, на період з 1 квітня до 23 жовтня 2020 року”, – сказала Федина.

Депутатка зазначила, що показники нарощування військової техніки та укріплення бойових позицій з боку російських окупантів посилились в серпні-вересні.

“За цей час з квітня по жовтень ми маємо 222 втрати, 20 безповоротних втрат і 202 санітарних втрати. На цей період часу ми маємо 5533 порушення противником вимог припинення вогню за результатами аналізу організації з безпеки і співробітництва Європи…Сьогодні так виглядає, що штаб ООС не фіксує або применшує дані тої ситуації, критичної, яка зараз стається на сході України. Що більше, хотіла б зазначити, що показники нарощування військової техніки та укріплення бойових позицій з боку противника особливо проявився у серпні-вересні 2020 року, саме в той момент, коли президент Зеленський говорив, що у нас тиша, у нас не стріляють і нікого не вбивають”, – заявила Федина.

Також, на Донбасі за середу, 4 листопада, зафіксовано шість порушень режиму припинення вогню з боку бойовиків.

Як відомо, українська сторона підготувала для Тристоронньої контактної групи “План спільних кроків” із пропозицією повного припинення конфлікту й демілітаризації окремих районів Донецької та Луганської областей на початку 2021 року, аби створити умови для проведення там місцевих виборів 31 березня 2021 року.

Читай у Google News!