Шмигаль знову допустив відновлення подачі води в Крим

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Шмигаль знову

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль знову заявив про можливість відновлення постачання води до окупованого рф Криму. За його словами, це буде можливо, якщо на окупованому півострові станеться “гуманітарна катастрофа”, сказав Шмигаль в інтерв’ю radiosvoboda.org.

“У разі необхідності забезпечити людей водою, якщо гуманітарна катастрофа, звичайно, Україна будь-де в Криму чи десь в іншому місці, буде забезпечувати українців водою і всім необхідним, медикаментами, їжею і так далі”, – зазначив голова уряду

Він додав, що Україна не буде постачати воду “окупантам, окупаційним військам, для потреб військових баз”. Шмигаль також уточнив, що наразі технічно неможливо подати до Криму воду з Дніпра.

“Кримський канал перекритий, і вже не одне розслідування журналісти зробили, що неможливо сьогодні поставити воду в Крим по наявній інфраструктурі, необхідно вкладати кошти, ремонтувати цю інфраструктуру”, – сказав він.

Як відомо, у березні 2020 року прем’єр-міністр Шмигаль в ефірі ток-шоу “Право на владу” заявив, що потрібно подавати воду в окупований Крим.

“Питання подавання води в окупований Крим – це не питання торгівлі з окупантом, це не питання якогось бізнесу, це питання гуманітарної відповідальності перед людьми, які вживуть у Криму. Неподання туди води призведе до гуманітарної катастрофи… Там живуть українці, ми не перекриємо воду для українців”, – сказав Шмигаль.

Опісля голова уряду написав у Facebook, що начебто його слова вирвали із контексту і що він вважає, що ми “не можемо і не маємо технічної змоги робити цього до деокупації півострова та повернення його до складу України”.

Читай у Google News!