Ще один крок до диктатури? “Слуги” та залишки ОПЗЖ намагаються протягнути законопроєкт про дистанційне голосування

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
дистанційне голосування

“Європейська Солідарність” розглядає законопроєкт про дистанційне голосування як “остаточну втрату суб’єктності ВР і підготовку до просування ідеї електронного голосування на виборах”, наголосила співголова фракції “ЄС” Ірина Геращенко.

“Зненацька в пропозиціях роботи парламенту знову вигулькнув законопроєкт про дистанційне голосування. Його з маніакальною завзятістю намагаються протягти правляча партія, не проти залишки ОПЗЖ, що теж показово.

Дистанційне голосування під різними соусами нав’язують суспільству вже 2 роки. То під приводом COVID, потім активізували ці спроби з початком повномасштабної агресії, тепер знову розповідають про повітряні тривоги, загрози і т.д.”, – наголосила парламентар.

За її словами, позиція “ЄС” категорична: “Наші ЗСУ воюють не віртуально і не дистанційно. Парламент всі ці місяці голосує, приймає високих іноземних гостей, які не бояться приїжджати, Київ не втік, то ж і депутати мають працювати на своїх робочих місцях”.

В політсилі, підкреслила депутатка, розглядають спробу нав’язати дистанційне голосування як “остаточну втрату суб’єктності ВР і підготовку до просування ідеї електронного голосування на виборах”.

“Бо в деяких головах майбутні вибори вже важливіші за закінчення війни і перемогу. Ми вважаємо, що дистанційне голосування в парламенті – це ще один крок до диктатури. І тому будемо категорично проти таких ініціатив”, – підсумувала Геращенко.

Читай у Google News!