СБУ: кремль намагається зруйнувати європейську стабільність

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Французька поліція

Протягом останніх років москва наполегливо намагалася взяти під контроль європейські радикальні громадсько-політичні структури, заявили в СБУ. “Міжнародні кордони не є перепоною для російської гібридної агресії. Брудними методами кремль руйнує європейську стабільність, бо бачить у ній загрозу для себе” – наголошує Голова Служби безпеки України Василь Грицак.

За інформацією Служби безпеки України, щорічно на території рф за безпосереднім організаційним і фінансовим сприянням російських спецслужб проводилися так звані “конференції лідерів правих партій Європи”, “міжнародні консервативні форуми”, збори “глобального революційного альянсу”, де ідеологи “русского мира” Олександр Дугін, Сергій Глазьєв та інші озброювали іноземних представників теорією силового повалення європейських демократій.

Крім того, для набуття “революційного досвіду” радикалів з Європи сотнями вербували для терористичної діяльності у складі НЗФ та спеціально вивозили під виглядом фейкових спостерігачів на псевдовибори в анексований Крим і окупований Донбас.

Сьогодні ті ж самі радикали під прапорами так званої ДНР та під кураторством співробітників ФСБ і ГУ ГШ ЗС рф складають вже “практичний іспит”. За спиною мирних мітингувальників вони вдаються до організації безладів та актів насилля у Франції. Але за інформацією СБУ російські спецслужби мають організувати аналогічні провокації у Бельгії, Німеччині, Іспанії, Болгарії та інших європейських країнах.

Цікава інформація щодо “жовтих жилетів” з прапором фейкового утворення під назвою “ДНР” на фото

  • Зліва – Сорлін Фабріс Член т.зв. “Міжнародного” аналітичного центру “Катехон”, який діє під егідою К. Малофеєва та очолюваного ним Фонду Святителя Василия Первозванного. До наглядової ради “Катехону” входять ідеологи російського “євразійства” С.Глазьев (радник президента рф) та О. Дугін (лідер “Міжднародний евразійський рух”). Функціонер так званого “інтеграційного комитету “росія-Донбас”, що створений та фінансується російськими спецслужбами.
  • Справа – Ксав’є Моро. Фейковий “спостерігач” на псевдовиборах в ОРДЛО. Протягом 17 років проживає в рф, громадянин рф з 2013 року. Засновник “Європейського центру стратегічного аналізу “Стратпол” (складова “п’ятої колони” рф во Франції). Функціонер ГО “Восток Франция – Солидарность Донбасс”, яка підконтрольна російським спецслужбам).