Руйнуючи Нормандський формат Зеленський допомагає Путіну – Павленко

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Руйнуючи Нормандський формат Зеленський допомагає Путіну - Павленко 1

Руйнуючи Нормандський формат президент Зеленський допоможе Путіну зробити Росію посередником у переговорах про Донбас. Про це заявив народний депутат з фракції “Європейська Солідарність” Ростислав Павленко, передає prm.ua.

“Руйнуючи Нормандський формат, Зеленський і компанія, на жаль, ведуть Україну за тим сценарієм, який дуже вигідний і дуже зрозумілий для Путіна. Цей формат був покликаний тримати Росію стороною конфлікту, а не посередником, як вони зараз хочуть. Путін хоче перевести війну на Донбасі у внутрішньоукраїнський конфлікт, як це зробила Росія на Кавказі чи в Молдові, щоб вислизнути й сказати, що вона посередник. Росія скаже, що “мы тут не при делах”, ми посередники, а ви всередині країни розбирайтесь. А РФ й надалі буде стягувати танки… Вони ж навіть не приховують: танки, солдат, офіцерів, все що завгодно стягують і нікуди не дінуть своїх солдат з кордонів, тому ви тільки спробуйте рипнутися… І таким нависанням будуть далі диктувати дорогу Зеленському”, – сказав нардеп.

За його словами, Нормандський формат мав одну, але дуже важливу перевагу – він тримав Росію за столом переговорів про Донбас. “Не про російську мову і російську церкву, а про російську агресію. І примушував спільним тиском Німеччини, Франції та України при постійному контакті й увазі Сполучених Штатів Америки [впливати на Росію – УТ]”, – зазначив він.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket